ProArgi-9+

Neohodnoceno

ProArgi-9+ bylo naplněno větším množstvím vitaminů a minerálů, což činí ProArgi-9+ mnohem efektivnější ve Vaši snaze o optimální zdrávi. V Synergy neustále hledáme možnost zlepšit výrobky, abyste pokaždé když je používáte, získali maximální zdravotní prospěchy.

1 490 Kč / balení
Skladem

Formule ProArgi-9+ je teď účinnější než kdykoli předtím

ProArgi-9 + - premiérový produkt pro zlepšení zdraví od Synergy je vyroben pomocí nejnovějších a nejdokonalejších zařízení. Každá šarže ProArgi-9 + je stokrát testována na znečištění až do poslední bilionté částečky. Jednou ze základních složek ProArgi-9 + je L-arginin, který byl zkoumán pomocí tří amerických vědců, kteří v roce 1998 získali Nobelovu cenu za prozkoumání jeho silných zdravotních výhod.

 

Arginin urychluje obnovu svalových buněk, je nutný pro zvýšení syntézy bílkovin (proteosyntéza), a to buď prostřednictvím růstového hormonu, nebo vyšším přívodem živin do svalové tkáně. Arginin podporuje správnou funkci imunitního systému, v případě infekce způsobuje zmnožení leukocytů.
Je často využíván v klinické medicíně při léčbě zranění, popálenin a doléčení většiny poúrazových a pooperačních stavů a dlouhodobých nemocí. Arginin je navíc také přirozený protisrážlivý prostředek omezující shlukování krevních destiček, udržuje optimální funkci kardiovaskulárního systému, snižuje riziko aterosklerózy, reguluje krevní tlak, obnovuje pružnost cév.

 

VÝHODY:

 • Praktické balení, které vždycky můžete vzít s sebou
 • Aromatizovaný, se svěží citrusovou příchutí
 • Každá šarže je testována více než 262 krát pro zajištění čistoty a účinnosti
 • Obsahuje vitamin C, který přispívá k normální funkci nervového a imunitního systému
 • Obsahuje vitamin K, který přispívá k udržení zdravých kostí a normální srážlivosti krve
 • Obsahuje vitamín B6 a vitamin B12, které přispívají k normální tvorbě červených krvinek a metabolismu homocysteinu
 • Svalová energie – arginin je nezbytný pro vytváření sloučenin nutných pro tvorbu energie ve svalech včetně kreatin fosfátu.
 • Ochrana imunitního sytému – arginin chrání brzlík (thymus – hlavní imunitní žlázu) před věkovou involucí. Též stimuluje aktivitu T lymfocytů (bílé krvinky)
 • Růst svalů a jejich regenerace – arginin je důležitý pro transport a uchovávání dusíku ve svalové tkáni. Studie též poukazují, že může zvyšovat produkci růstového hormonu (množství požadovaného argininu pro tvorbu růstového hormonu se však u jednotlivců liší)
 • Ochrana jater – amoniak (čpavek), hlavní jaterní toxin, je pomocí argininu přeměňován na močovinu
 • Hojení ran – výzkumy prokázaly, že dodávání argininu v potravinových doplňcích zvyšuje syntézu kolagenu a urychluje hojení tkání po operacích
 • Mužská plodnost – arginin zvyšuje počet i pohyblivost spermií
 • Mužské sexuální funkce – dodávání argininu může zvýšit množství oxidu dusičného – látky, která podporuje erekci penisu

 

Nové formuli byly přidány následující zlepšující látky:

 • koncentrát červeného vína
 • listova kyselina
 • Vitamín K
 • zvýšené množství Vitaminu B12
 • zvýšené množství Vitaminu B6
 • stevia místo sladidla

 

ProArgi-9 + obsahuje pět důležitých vitamínů: vitamín C, vitamín D3, vitamín K, vitamín B6 a vitamín B12. Každý hraje důležitou roli při podpoře celkové výkonnosti organismu. Vitamin C přispívá k normálnímu fungování nervového a imunitního systému, k normální psychické funkci a ke snížení míry únavy a vyčerpání.

Vitamin B6 a B12 mají několik zdravotních výhod společných s vitamínem C, ale mohou také hrát důležitou roli při normální tvorbě červených krvinek a metabolismu homocysteinu. Vitamin K má řadu vlastních výhod, hraje klíčovou roli v udržování zdravých kostí a normální srážlivosti krve.

Kombinace složek v ProArgi-9 + byla pečlivě formulována pro podporu zdraví. Tento produkt je čistý, silný a formulován tak, aby Vám pomohl žít optimalizovaným životem.

 

 

 

Oxid dusnatý (NO) je v lidském těle primárně vytvářen právě z argininu - dostatečné množství oxidu dusnatého je nezbytné pro udržení průchodnosti cév (vasodilatační účinky, rozšíření cév), podporu erekce a plodnosti mužů. Vyšší obsah oxidu dusnatého způsobuje dokonalé prokrvení svalů (včetně pohlavních), zlepšení erektivní schopnosti a sexuálního prožitku, zlepšuje zásobování srdce a mozku kyslíkem, zvyšuje tok krve ve svalech.

 

argno

 

Co to je?

L-Arginin - je tzv. semi-esenciální aminokyselina (tj. aminokyselina, kterou si organismus za určitých podmínek nedokáže sám a v dostatečném množství vyrobit - tato situace typicky nastává v období růstu, při zvýšené tělesné námaze, nemoci apod.). V přirozené stravě ho nejvíc obsahuje kuřecí a krůtí vývar a kaviár. Významnějším přirozeným zdrojem je rovněž zelený hrášek, vaječný bílek, burské ořechy, čokoláda i obiloviny. Arginin, získaný z těchto zdrojů již však není tak účinný. Právě již zmíněné vývary jsou jednou z nejvhodnějších forem potravy při zhoršeném trávení, při rekonvalescenci a pro staré osoby, které příliš nedbají na kvalitu své stravy. Je vhodný pro osoby, které obecně trpí nedostatkem bílkovin případně ztrátou schopnosti je nejprve zpracovat v zažívacím traktu a posléze i využít.

Nelze však spoléhat na to, že ve stavu nemoci postačí jen vývar. L-Arginin je za fyziologických podmínek v těle produkován v tzv. biochemickém cyklu močoviny z aminokyseliny ornitin. Vzniká převážně v tkáních ledvin, jater a mozku (zde arginin vzniká také z aminokyseliny citrulin). Zjednodušeně lze cyklus fyziologických přeměn popsat následovně: aminokyselina glutamin (zachycená ve střevě), je okamžitě přeměněna na citrulin, který je uvolněn do krevního oběhu. Z krve je citrulin vychytáván v ledvinách, přeměněn na arginin, a ten zpět uvolněn do oběhu. Naopak je uvolněný arginin z krve zachycen ve střevní tkáni a zpět přeměněn na citrulin a ornitin. Arginin tak slouží jako transportní medium pro esenciální dusík. Při přeměnách arginin poskytuje oxidativní cestou molekulu oxidu dusnatého, zejména v endoteliálních buňkách cévních stěn, v makrofázích, neutrofilech a nervových buňkách. Vyšší lokální koncentrace oxidu dusnatého následně vede k dalším účinkům, k roztažení cév (vazodilatační efekt), ke zpomalení růstu nádorových buněk a bakterií.

Arginin urychluje obnovu buněk, je nutný pro zvýšení syntézy bílkovin (proteosyntéza), zvýšená tvorba svalů lze vysvětlit jednak přímou stimulací růstového hormonu GH a také produkcí oxidů dusíku NO, které způsobují lepší prokrvení svalů - do svalu se tak dostává větší množství živin, zvyšuje se "napumpování svalů" a v konečném důsledku svalový růst. Vedle zvýšení růstu svalů působí aminokyselina arginin na spalování podkožního tuku. Arginin stimuluje imunitní systém, v případě infekce způsobuje zmnožení leukocytů. Toho se často využívá v klinické medicíně při léčbě zranění, popálenin a doléčení většiny poúrazových a pooperačních stavů a dlouhodobých nemocí. Arginin je přirozený protisrážlivý prostředek omezující shlukování krevních destiček, udržuje optimální funkci kardiovaskulárního systému, snižuje riziko aterosklerózy, reguluje krevní tlak, obnovuje pružnost cév. Prostřednictvím oxidů dusíku přenáší nervové vzruchy v mozku (neurotransmitér) a reguluje tak např. činnost trávicího traktu, koordinaci pohybů a dlouhodobou paměť. Stimulace produkce oxidu dusnatého a růstového hormonu má antioxidační potenciál, zabraňuje nepříznivým účinkům volných radikálů.

 

užívání

Smíchejte 1 porci (1 balení) s 240 ml vody. Míchejte nebo protřepte, dokud se nerozpustí. Doporučená velikost porce je 1 sáček denně.

 

Kód Kód: 44
Kategorie: Výživové doplňky
Jméno výrobce: Synergy
Hmotnost: 0.5 kg

test